Reacția la fotografie virală: Un moment de relaxare după ce au obţinut 33 miliarde de euro de la UE. Ar fi fost mai bine să servească fiecare câte o felie de colivă, pe stilul PSD?

Reacția la fotografie virală: Un moment de relaxare după ce au obţinut 33 miliarde de euro de la UE. Ar fi fost mai bine să servească fiecare câte o felie de colivă, pe stilul PSD?
Scris de Daniel Onescu Publicat: 30 mai 2020, 10:47
Vicepreşedintele Autorităţii pentru Digitalizarea României, Octavian Oprea, a comentat, vineri seară, fotografia cu premierul şi mai mulţi miniştri care mănâncă, beau şi fumează într-un birou de la Guvern
Citește și
- 09:20Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Ilie Bolojan: miza ascunsă din negocierile pentru guvern
- 08:20Mihai Fifor acuză USR că blochează formarea Guvernului: „Când România are nevoie de stabilitate, voi produceți haos”
- 08:14Președintele Nicușor Dan rupe tăcerea după valul de critici: „Tot ce fac este pentru România”
- 22:18Toni Neacșu, la Realitatea Plus: „Guvernul monocolor PSD, condus de Sorin Grindeanu, este singura variantă matematică posibilă”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News


























