Raed Arafat este pozitiv Covid. „Am purtat masca tot timpul”

Raed Arafat este pozitiv Covid. „Am purtat masca tot timpul”

Raed Arafat este pozitiv Covid. „Am purtat masca tot timpul”

Realitatea din UNPR
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 19 apr. 2022, 08:40

Acesta spune că are simptome ușoare, cel puțin deocamdată

Șeful DSU, Raed Arafat, a anunțat, în urmă cu puțin timp, că are coronavirus. Acesta spune că are simptome ușoare, cel puțin deocamdată.

„Dupa un test rapid administrat de mine acasa, in aceasta seara, am iesit Covid pozitiv. Acesta dupa ce dimineata testul a fost negativ, eu purtand masca FFP2 tot timpul. Simptomele pe care le am la acest moment sunt usoare. Voi continua sa lucrez de la domiciliu in urmatoarele zile!”, scrie Arafat pe Facebook.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News

Politica Interna - nationala

Mai multe știri din Politica Interna - nationala