PREȘEDINTELE NICUȘOR DAN I-A CONVOCAT LA PALATUL COTROCENI PE MINIȘTRII REZIST, ÎNAINTEA ȘEDINȚEI DE GUVERN PE LEGILE AUSTERITĂȚII

PREȘEDINTELE NICUȘOR DAN I-A CONVOCAT LA PALATUL COTROCENI PE MINIȘTRII REZIST, ÎNAINTEA ȘEDINȚEI DE GUVERN PE LEGILE AUSTERITĂȚII
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 7 iul. 2025, 15:47
Președintele Nicușor Dan a avut luni, la Palatul Cotroceni, o întâlnire cu miniștrii rezist din domenii cheie, potrivit Realitatea Plus. Întâlnirea a avut loc înaintea ședinței de guvern pe legile austerității, dar temele de discuție au fost altele.
Citește și
- 16:00Bolojan se laudă că a scăzut deficitul bugetar și vorbește despre „corecția necesară” a finanțelor statului
- 15:18Șeful Consiliului Județean Cluj, liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa lui Bolojan: „Ai trădat președintele României”
- 15:15PSD a pregătit programul de guvernare pentru Sorin Grindeanu
- 15:09Război în PNL. Formațiunea pro-Bolojan condamnă deschis acțiunile „puciștilor” printr-un comunicat acid
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News

























