Președintele Iohannis: ”Dragi români, vă rog să vă feriți de boală și să-i feriți și pe ceilalți. Nu-i de joacă!”

Președintele Iohannis: ”Dragi români, vă rog să vă feriți de boală și să-i feriți și pe ceilalți. Nu-i de joacă!”
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 24 dec. 2020, 12:32
Preşedintele Klaus Iohannis a declarat, joi, la Palatul Cotroceni, că în România şi în Uniunea Europeană campania de vaccinare anti-COVID-19 începe duminică, informează Agerpres.
Citește și
- 01:02Paul Stănescu: ”PSD a greșit când a zis că nu vrea cu AUR. Sorin Grindeanu ar trebui să fie următoarea propunere de premier”
- 00:59George Simion a acuzat „35 de ani de trădare” și a BOICOTAT ședința de învestitură a lui Veștea. Deputații AUR au părăsit sala în masă!
- 23:55Petrișor Peiu, în plenul Parlamentului: ”România rezistă doar pentru că nu este o criză internațională. Vom avea soarta Greciei”
- 23:26Sorin Grindeanu: „PSD nu va vota un guvern minoritar PNL-USR-UDMR! România are nevoie de stabilitate, nu de moraliști care stau pe funcții”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News
























