Premierul Cîțu: ”Eu îi înțeleg pe români că, după un an de zile, au obosit. Toți am obosit”

Premierul Cîțu: ”Eu îi înțeleg pe români că, după un an de zile, au obosit. Toți am obosit”
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 29 mar. 2021, 12:13
Premierul Florin Cîțu a declarat luni, cu privire la protestele care au avut loc duminică în România împotriva restricțiilor, că îi înțelege pe oameni că au obosit, însă legea trebuie respectată.
Citește și
- 10:09Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
- 10:06Nicușor Dan convoacă consultări la Cotroceni pentru desemnarea unui nou premier: calendarul discuțiilor cu partidele
- 09:03Ce cadouri au voie să păstreze miniștrii și demnitarii. Noile reguli publicate în Monitorul Oficial și lista darurilor interzise
- 09:02Presa internațională scrie despre eșecul Guvernului Veștea: ”România intră într-o nouă perioadă de instabilitate„
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News
























