Ponta despre războiul interlopilor: Când încep să se omoare între ei, înseamnă că nu le mai este frică de stat

Ponta despre războiul interlopilor: Când încep să se omoare între ei, înseamnă că nu le mai este frică de stat
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 5 aug. 2020, 08:36
Victor Ponta, fost premier al României, a comentat situația interlopilor, care, în ultimele luni, au început să comită tot mai multe acțiuni de reglări de conturi.
Citește și
- 15:14Noul protejat al lui Bolojan, atac total la Grindeanu: "PSD face și desface singur"
- 14:03Scandal în coaliție! Claudiu Manda îl atacă dur pe Bolojan: „Ați căutat un pretext ca să nu vă țineți de cuvânt”
- 13:17Zi decisivă pentru formarea Guvernului: PNL, USR și UDMR fac ultimele calcule înainte de desemnarea premierului
- 09:20Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Ilie Bolojan: miza ascunsă din negocierile pentru guvern
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News


























