NICUȘOR DAN, ÎNTÂLNIRE BILATERALĂ CU PREMIERUL BRITANIC KEIR STARMER, LA SUMMITUL NATO DE LA HAGA

NICUȘOR DAN, ÎNTÂLNIRE BILATERALĂ CU PREMIERUL BRITANIC KEIR STARMER, LA SUMMITUL NATO DE LA HAGA
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 25 iun. 2025, 15:38
Președintele României, Nicușor Dan, a avut o întâlnire bilaterală cu prim-ministrul britanic Keir Starmer miercuri dimineață, în marja summitului NATO de la Haga, la care participă și liderul american Donald Trump.
Citește și
- 16:00Bolojan se laudă că a scăzut deficitul bugetar și vorbește despre „corecția necesară” a finanțelor statului
- 15:18Șeful Consiliului Județean Cluj, liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa lui Bolojan: „Ai trădat președintele României”
- 15:15PSD a pregătit programul de guvernare pentru Sorin Grindeanu
- 15:09Război în PNL. Formațiunea pro-Bolojan condamnă deschis acțiunile „puciștilor” printr-un comunicat acid
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News

























