Ministrul Sănătății avertizează că programul teraselor ar putea fi restricționat

Ministrul Sănătății avertizează că programul teraselor ar putea fi restricționat
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 20 iul. 2020, 07:48
Ministrul Sănătății a afirmat că ar putea fi reintroduse anumite restricţii pentru funcţionarea teraselor, în funcţie de evoluţia numărulu i de cazuri de COVID-19.
Citește și
- 09:20Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Ilie Bolojan: miza ascunsă din negocierile pentru guvern
- 08:20Mihai Fifor acuză USR că blochează formarea Guvernului: „Când România are nevoie de stabilitate, voi produceți haos”
- 08:14Președintele Nicușor Dan rupe tăcerea după valul de critici: „Tot ce fac este pentru România”
- 22:18Toni Neacșu, la Realitatea Plus: „Guvernul monocolor PSD, condus de Sorin Grindeanu, este singura variantă matematică posibilă”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News


























