Mihai Tudose denunță lipsa de maturitate a guvernanților

Mihai Tudose denunță lipsa de maturitate a guvernanților

Mihai Tudose denunță lipsa de maturitate a guvernanților

Realitatea din UNPR
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 14 apr. 2021, 21:20

PSD arată ușa întregii coaliții: dați cu minus toți!

"Baiețeală de curtea școlii". Așa a clasificat fostul premier social democrat, Mihai Tudose, criza guvernamentală în care s-a aruncat coaliția majoritara. Europarlamentarul PSD considera că întreaga guvernare are un bilanț negativ și Florin Cîțu și USR+, deopotrivă, trebuie să plece acasă. "Dați cu minus toți" le transmite Mihai Tudose guvernanților, de pe pagina personală de Facebook.

Sursa: Realitatea Din PSD

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News

Mai multe știri din Politica Interna - nationala