Mesajul lui Gabriel Oprea la final de an: ”Sa pretuim mai mult viata, sanatatea, sa ne pretuim mai mult familiile, prietenii, sa ne iubim mai mult aproapele”

Mesajul lui Gabriel Oprea la final de an: ”Sa pretuim mai mult viata, sanatatea, sa ne pretuim mai mult familiile, prietenii, sa ne iubim mai mult aproapele”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 31 dec. 2021, 11:18
La final de an, Gabriel Oprea transmite un mesaj românilor, dar și militarilor. ”Este important să nu uitam să fim români, să ne iubim țara” este partea cea mai importantă din urarea fostului vicepremier în pragul lui 2022.
Citește și
- 01:02Paul Stănescu: ”PSD a greșit când a zis că nu vrea cu AUR. Sorin Grindeanu ar trebui să fie următoarea propunere de premier”
- 00:59George Simion a acuzat „35 de ani de trădare” și a BOICOTAT ședința de învestitură a lui Veștea. Deputații AUR au părăsit sala în masă!
- 23:55Petrișor Peiu, în plenul Parlamentului: ”România rezistă doar pentru că nu este o criză internațională. Vom avea soarta Greciei”
- 23:26Sorin Grindeanu: „PSD nu va vota un guvern minoritar PNL-USR-UDMR! România are nevoie de stabilitate, nu de moraliști care stau pe funcții”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News
























