Ludovic Orban: ”Pensiile cresc de la 1 ianuarie 2022”

Ludovic Orban: ”Pensiile cresc de la 1 ianuarie 2022”
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 8 feb. 2021, 15:33
Președintele PNL Ludovic Orban a anunțat luni că punctul de pensie va crește de la 1 ianuarie 2022.
Citește și
- 23:55Petrișor Peiu, în plenul Parlamentului: ”România rezistă doar pentru că nu este o criză internațională. Vom avea soarta Greciei”
- 23:26Sorin Grindeanu: „PSD nu va vota un guvern minoritar PNL-USR-UDMR! România are nevoie de stabilitate, nu de moraliști care stau pe funcții”
- 23:25George Simion, în timpul votului din Parlament: ”Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot!”
- 23:21Gheorghe Piperea: „Guvernul Veștea pică. Era un deznodământ previzibil”. Europarlamentarul vorbește despre o posibilă criză politică majoră
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News
























