La Academia de Poliţie „Alexandru Ioan Cuza“, începând cu acest an universitar, a fost operaționalizat programul de master profesional, ca formă de pregătire inițială a ofițerilor de poliție

La Academia de Poliţie „Alexandru Ioan Cuza“, începând cu acest an universitar, a fost operaționalizat programul de master profesional, ca formă de pregătire inițială a ofițerilor de poliție
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 4 oct. 2022, 18:31
Absolvenții vor avea obligația să-și desfășoare activitatea pentru o perioadă de 5 ani în cadrul IPJ-urilor unde au fost repartizați
Citește și
- 01:02Paul Stănescu: ”PSD a greșit când a zis că nu vrea cu AUR. Sorin Grindeanu ar trebui să fie următoarea propunere de premier”
- 00:59George Simion a acuzat „35 de ani de trădare” și a BOICOTAT ședința de învestitură a lui Veștea. Deputații AUR au părăsit sala în masă!
- 23:55Petrișor Peiu, în plenul Parlamentului: ”România rezistă doar pentru că nu este o criză internațională. Vom avea soarta Greciei”
- 23:26Sorin Grindeanu: „PSD nu va vota un guvern minoritar PNL-USR-UDMR! România are nevoie de stabilitate, nu de moraliști care stau pe funcții”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News
























