Kelemen Hunor e optimist după 4 ore de negocieri: „Am avut o discuție constructivă”

Kelemen Hunor e optimist după 4 ore de negocieri: „Am avut o discuție constructivă”
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 20 apr. 2021, 07:48
Liderul UDMR, vicepremierul Kelemen Hunor, a declarat luni, la Parlament, dupa 4 ore de discutii in coalitie, ca nu s-a gasit calea de iesire din conflict.
Citește și
- 17:37Negocieri la Cotroceni. Ce variante ar putea alege președintele Nicușor Dan pentru noul guvern
- 16:52Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
- 16:19Călin Georgescu intervine în ziua consultărilor cruciale. ”Un guvern depărtat de voia lui Dumnezeu va cădea oricum”
- 15:28PNL pune condiții pentru votarea guvernului PSD. Decizia se va lua în ședința liberalilor - SURSE
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News


























