Ioan Talpeș: „Marea resetare înseamnă că vom plăti mai mult la energie ca austriecii, deși avem mai multe resurse decât ei”

Ioan Talpeș: „Marea resetare înseamnă că vom plăti mai mult la energie ca austriecii, deși avem mai multe resurse decât ei”
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 8 nov. 2021, 08:41
Ioan Talpeș, spune că marea resetare înseamnă că românii trebuie să-și știe rolul și locul și ce sacrificii trebuie făcute pentru o anumite poziție și avantaje
Citește și
- 20:59Dumitru Coarnă, după consultările de la Palatul Cotroceni: „Nicușor Dan ne-a dat de înțeles că vom avea guvern PSD”
- 19:50PNL a votat schimbarea a 12 lideri de filiale. Ilie Bolojan scapă de liberalii din tabăra Veștea
- 19:48Președintele UDMR aruncă bomba: ”Nu există lege pentru organizarea alegerilor anticipate”
- 17:37Negocieri la Cotroceni. Ce variante ar putea alege președintele Nicușor Dan pentru noul guvern
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News


























