GEORGE SIMION, MESAJ DE LUPTĂ DUPĂ ATACURILE LA ADRESA SUVERANIȘTILOR: „NU VOM ÎNGENUCHIA ÎN FAȚA STĂPÂNILOR VREMELNICI”

GEORGE SIMION, MESAJ DE LUPTĂ DUPĂ ATACURILE LA ADRESA SUVERANIȘTILOR: „NU VOM ÎNGENUCHIA ÎN FAȚA STĂPÂNILOR VREMELNICI”
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 1 nov. 2025, 18:20
Liderul AUR, George Simion, a transmis sâmbătă un mesaj ferm după valul de atacuri la adresa formațiunii pe care o conduce.
Citește și
- 16:47Ediție specială în această seară, de la ora 20:55, la „Culisele Statului Paralel”, cu Anca Alexandrescu
- 14:54Ironii în rafală de la Elena Udrea pentru Siegfried Mureșan. Mesajul care a făcut furori online
- 14:51Ora 18.00. Nicușor Dan a convocat liderii PSD, PNL, USR, UDMR și pe cel al minorităților naționale la Cotroceni
- 13:41PSD lansează un atac dur la adresa PNL, USR și UDMR: „Schimbă regulile doar ca să rămână la putere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News

























