GEORGE SIMION, MESAJ DE LA ALBA IULIA: „DEMOCRAȚIA A MURIT ÎN ROMÂNIA, DAR NOI NU RENUNȚĂM LA LUPTA PENTRU ȚARĂ”

GEORGE SIMION, MESAJ DE LA ALBA IULIA: „DEMOCRAȚIA A MURIT ÎN ROMÂNIA, DAR NOI NU RENUNȚĂM LA LUPTA PENTRU ȚARĂ”
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 31 oct. 2025, 21:02
Președintele AUR, George Simion, a participat vineri la conferința județeană a partidului organizată la Alba Iulia, unde a vorbit despre dezvoltarea internă a formațiunii și despre lupta sa pentru „adevăr și libertate”.
Citește și
- 16:47Ediție specială în această seară, de la ora 20:55, la „Culisele Statului Paralel”, cu Anca Alexandrescu
- 14:54Ironii în rafală de la Elena Udrea pentru Siegfried Mureșan. Mesajul care a făcut furori online
- 14:51Ora 18.00. Nicușor Dan a convocat liderii PSD, PNL, USR, UDMR și pe cel al minorităților naționale la Cotroceni
- 13:41PSD lansează un atac dur la adresa PNL, USR și UDMR: „Schimbă regulile doar ca să rămână la putere”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News

























