Energia electrică, tot mai scumpă în Europa. PRESIUNE URIAȘĂ pe bugetul de stat

Energia electrică, tot mai scumpă în Europa. PRESIUNE URIAȘĂ pe bugetul de stat
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 18 iul. 2022, 08:55
Dacă acum un român plătește 68 de lei pentru un Kilowatt oră, de anul viitor ar putea să plătească în jur de 280 de le
Citește și
- 01:02Paul Stănescu: ”PSD a greșit când a zis că nu vrea cu AUR. Sorin Grindeanu ar trebui să fie următoarea propunere de premier”
- 00:59George Simion a acuzat „35 de ani de trădare” și a BOICOTAT ședința de învestitură a lui Veștea. Deputații AUR au părăsit sala în masă!
- 23:55Petrișor Peiu, în plenul Parlamentului: ”România rezistă doar pentru că nu este o criză internațională. Vom avea soarta Greciei”
- 23:26Sorin Grindeanu: „PSD nu va vota un guvern minoritar PNL-USR-UDMR! România are nevoie de stabilitate, nu de moraliști care stau pe funcții”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News
























