EDUARD HELLVIG, DESPRE DRONA RUSEASCĂ: „BÂLBÂIALA DE LA BIROUL CU STEAGURI ARATĂ SLĂBICIUNE POLITICĂ”

EDUARD HELLVIG, DESPRE DRONA RUSEASCĂ: „BÂLBÂIALA DE LA BIROUL CU STEAGURI ARATĂ SLĂBICIUNE POLITICĂ”
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 16 sept. 2025, 19:25
Fostul director al SRI, Eduard Hellvig, a comentat incidentul legat de drona rusească intrată pe teritoriul României, într-o postare plină de metafore pe X.
Citește și
- 11:10AUR vrea să dea premierul și își asumă guvernarea, negocieri cu Nicușor Dan - SURSE
- 10:09Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
- 10:06Nicușor Dan convoacă consultări la Cotroceni pentru desemnarea unui nou premier: calendarul discuțiilor cu partidele
- 09:03Ce cadouri au voie să păstreze miniștrii și demnitarii. Noile reguli publicate în Monitorul Oficial și lista darurilor interzise
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News
























