EDUARD HELLVIG, DESPRE DRONA RUSEASCĂ: „BÂLBÂIALA DE LA BIROUL CU STEAGURI ARATĂ SLĂBICIUNE POLITICĂ”

EDUARD HELLVIG, DESPRE DRONA RUSEASCĂ: „BÂLBÂIALA DE LA BIROUL CU STEAGURI ARATĂ SLĂBICIUNE POLITICĂ”
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 16 sept. 2025, 19:25
Fostul director al SRI, Eduard Hellvig, a comentat incidentul legat de drona rusească intrată pe teritoriul României, într-o postare plină de metafore pe X.
Citește și
- 12:42Cutremur în PNL. LISTA liberalilor care ar urma să fie excluși din partid - SURSE
- 11:31Nicușor Dan ar urma să desemneze noul premier cel târziu mâine. Șeful statului pleacă în Polonia - SURSE
- 11:10AUR vrea să dea premierul și își asumă guvernarea, negocieri cu Nicușor Dan - SURSE
- 10:09Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News

























