DRAGNEA ÎL PULVERIZEAZĂ PE PONTA: SUFERĂ DE MITOMANIE. ȘI-A LUAT CETĂȚENIA SÂRBĂ, IAR DACĂ IEȘEA PROST CU DOSARELE VOIA SĂ MEARGĂ ÎN SERBIA

DRAGNEA ÎL PULVERIZEAZĂ PE PONTA: SUFERĂ DE MITOMANIE. ȘI-A LUAT CETĂȚENIA SÂRBĂ, IAR DACĂ IEȘEA PROST CU DOSARELE VOIA SĂ MEARGĂ ÎN SERBIA
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 11 apr. 2025, 09:43
Fostul lider PSD a afirmat că acesta era, de fapt, planul de rezervă al lui Ponta, care lua în calcul să se refugieze în Serbia, dacă dosarele sale penale se finalizau cu o condamnare
Citește și
- 18:21Cum a mințit Oana Gheorghiu că nu urmărește nicio miză politică: „Am venit să pun stăpânire pe PNL!”
- 17:31Liberalul Alin Tișe, atac dur la adresa partidului său: „România are nevoie de un guvern!”
- 17:23Adrian Veștea se va întâlni cu George Simion înainte de vot. ”Sunt un om al dialogului și al consensului”
- 15:41George Simion: „Îl aștept pe Veștea la sediul partidului să discutăm ce vrea să facă pentru țară”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News























