CUM ÎNCEARCĂ POLITICIENII SĂ ACAPAREZE VALUL SUVERNIST. SURSE: VICTOR PONTA VREA SĂ INTRE ÎN CURSA PENTRU COTROCENI

CUM ÎNCEARCĂ POLITICIENII SĂ ACAPAREZE VALUL SUVERNIST. SURSE: VICTOR PONTA VREA SĂ INTRE ÎN CURSA PENTRU COTROCENI
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 10 dec. 2024, 12:40
În urma scandalului de la anularea alegerile prezidențiale, politiciei controversați încearcă să acapareze electoratul suvernaist. Este și exemplul lui Victor Ponta care intervine în scandalul momentului, iar surse precizează că dorește să intre în cursa pentru Cotroceni.
Citește și
- 16:52Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
- 16:19Călin Georgescu intervine în ziua consultărilor cruciale. ”Un guvern depărtat de voia lui Dumnezeu va cădea oricum”
- 15:28PNL pune condiții pentru votarea guvernului PSD. Decizia se va lua în ședința liberalilor - SURSE
- 15:12Piperea, după consultările cu Nicușor Dan: „Chiar dacă mi-a dat dreptate că suntem occidentali și europeni, nu ne consideră o soluție”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News


























