BOLOJAN ANUNȚĂ DESCENTRALIZAREA JOCURILOR DE NORORC: ''COMUNITĂȚILE LOCALE VOR HOTARÎ - AU NEVOIE DE JOCURI DE NOROC SAU NU''

BOLOJAN ANUNȚĂ DESCENTRALIZAREA JOCURILOR DE NORORC: ''COMUNITĂȚILE LOCALE VOR HOTARÎ - AU NEVOIE DE JOCURI DE NOROC SAU NU''
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 11 iul. 2025, 18:05
Guvernul va propune descentralizarea emiterii autorizațiilor privind jocurile de noroc, a declarat, vineri, într-o conferință de presă, premierul Ilie Bolojan.
Citește și
- 09:20Ninel Peia, acuzații dure la adresa lui Ilie Bolojan: miza ascunsă din negocierile pentru guvern
- 08:20Mihai Fifor acuză USR că blochează formarea Guvernului: „Când România are nevoie de stabilitate, voi produceți haos”
- 08:14Președintele Nicușor Dan rupe tăcerea după valul de critici: „Tot ce fac este pentru România”
- 22:18Toni Neacșu, la Realitatea Plus: „Guvernul monocolor PSD, condus de Sorin Grindeanu, este singura variantă matematică posibilă”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News


























