Anca Alexandrescu și-a exercitat dreptul la vot pentru Primăria Capitalei: „Am credința că Dumnezeu nu ne lasă și o să punem Bucureștiul pe primul loc”

Anca Alexandrescu și-a exercitat dreptul la vot pentru Primăria Capitalei: „Am credința că Dumnezeu nu ne lasă și o să punem Bucureștiul pe primul loc”
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 7 dec. 2025, 09:43
Anca Alexandrescu, candidata Alianței „Dreptate pentru București” (susținută de AUR) la Primăria Generală a Capitalei, a votat duminică, 7 decembrie 2025, la alegerile locale parțiale
Citește și
- 17:54Bolojan promite o schimbare în sistemul energetic: „De anul viitor, situația se va îmbunătăți substanțial”
- 14:41Guvernul deblochează un proiect de mărire a debitului de apă necesar Centralei de la Cernavodă
- 14:30Ilie Bolojan: Creşterea capacităţilor de stocare în domeniul energetic, importantă, pe termen lung
- 13:54 Reacția lui Ilie Bolojan după ce o dronă s-a prăbușit în Tulcea: ”Ne putem aștepta ca resturi de drone să devieze spre România”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News





















