Emilian Imbri, la Realitatea PLUS: „Persoanele care s-au externat aveau forme ușoare COVID”

Emilian Imbri, la Realitatea PLUS: „Persoanele care s-au externat aveau forme ușoare COVID”
Scris de Daniel Onescu Publicat: 6 iul. 2020, 18:52
Toate persoanele aveau simptome ușoare, simptomele cedând în primele zile de spitalizare
Citește și
- 23:35Guvernul Veștea a picat la vot în Parlament. Numărătoarea oficială: 189 de voturi pentru, 23 împotrivă
- 21:34Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul”
- 11:22Călin Georgescu, mesaj crucial pentru toți românii: „Tot răul se datorează acelei acțiuni samavolnice din 6 decembrie” - VIDEO
- 14:58Realitatea Medicală, cu Nicole Păcuraru. De luni până vineri, în Matinalul Realitatea Plus – VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News

























