Vlad Gheorghe, după ce a votat: Prezența la vot este foarte mică, iar pericolul este foarte mare

Vlad Gheorghe, după ce a votat: Prezența la vot este foarte mică, iar pericolul este foarte mare
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 7 dec. 2025, 13:33
Candidatul independent la funcția de primar general al Capitalei Vlad Gheorghe consideră că prezența mică la vot a bucureștenilor reprezintă un pericol ''foarte mare''.
Citește și
- 10:09Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
- 10:06Nicușor Dan convoacă consultări la Cotroceni pentru desemnarea unui nou premier: calendarul discuțiilor cu partidele
- 09:03Ce cadouri au voie să păstreze miniștrii și demnitarii. Noile reguli publicate în Monitorul Oficial și lista darurilor interzise
- 09:02Presa internațională scrie despre eșecul Guvernului Veștea: ”România intră într-o nouă perioadă de instabilitate„
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News
























