MARCEL CIOLACU DĂ DE PĂMÂNT CU REZIȘTII: ACEASTĂ COALIȚIE AR FUNCȚIONA MAI BINE FĂRĂ USR

MARCEL CIOLACU DĂ DE PĂMÂNT CU REZIȘTII: ACEASTĂ COALIȚIE AR FUNCȚIONA MAI BINE FĂRĂ USR
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 9 oct. 2025, 12:07
Marcel Ciolacu dă de pământ cu reziștii! Fostul premier susține că Executivul ar funcționa mult mai bine dacă USR-ul ar ieși de la guvernare. Mai mult, Ciolacu a declarat că tabără reziștilor emană constant răutate și caută tot timpul vinovați.
Citește și
- 22:01Nicușor Dan, după consultările cu liderii politici: ”Se conturează varianta unui guvern minoritar”
- 20:59Dumitru Coarnă, după consultările de la Palatul Cotroceni: „Nicușor Dan ne-a dat de înțeles că vom avea guvern PSD”
- 19:50PNL a votat schimbarea a 12 lideri de filiale. Ilie Bolojan scapă de liberalii din tabăra Veștea
- 19:48Președintele UDMR aruncă bomba: ”Nu există lege pentru organizarea alegerilor anticipate”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News


























