Consultări oficiale la București. Comisarul UE pentru Justiție, Michael McGrath, primit de Ilie Bolojan

Consultări oficiale la București. Comisarul UE pentru Justiție, Michael McGrath, primit de Ilie Bolojan
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 12 feb. 2026, 08:34
Premierul Ilie Bolojan îl primește astăzi la București pe Michael McGrath
Citește și
- 01:02Paul Stănescu: ”PSD a greșit când a zis că nu vrea cu AUR. Sorin Grindeanu ar trebui să fie următoarea propunere de premier”
- 00:59George Simion a acuzat „35 de ani de trădare” și a BOICOTAT ședința de învestitură a lui Veștea. Deputații AUR au părăsit sala în masă!
- 23:55Petrișor Peiu, în plenul Parlamentului: ”România rezistă doar pentru că nu este o criză internațională. Vom avea soarta Greciei”
- 23:26Sorin Grindeanu: „PSD nu va vota un guvern minoritar PNL-USR-UDMR! România are nevoie de stabilitate, nu de moraliști care stau pe funcții”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News
























