Bolojan se contrazice: În România lucrează prea puțini oameni. Soluția nu este creșterea taxelor

Bolojan se contrazice: În România lucrează prea puțini oameni. Soluția nu este creșterea taxelor
Scris de Realitatea din UNPR Publicat: 17 dec. 2025, 14:03
După ce a împovărat românii cu scumpiri, Ilie Bolojan se contrazice și spune acum că soluția nu sunt taxele mai mari, ci o bună colectare a lor.
Citește și
- 22:18Toni Neacșu, la Realitatea Plus: „Guvernul monocolor PSD, condus de Sorin Grindeanu, este singura variantă matematică posibilă”
- 18:55Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News


























