IONELA-CERASELA PRODĂNEL, NOUL PURTĂTOR DE CUVÂNT AL JANDARMERIEI ARGEȘ

IONELA-CERASELA PRODĂNEL, NOUL PURTĂTOR DE CUVÂNT AL JANDARMERIEI ARGEȘ
Jandarmeria Argeș are un nou purtător de cuvânt în persoana locotenentului Ionela-Cerasela Prodănel.
Jandarmeria Argeș are un nou purtător de cuvânt în persoana locotenentului Ionela-Cerasela Prodănel.
Începând de astăzi, Jandarmeria Argeș are un nou purtător de cuvânt. Ionela-Cerasela Prodănel va menține legătura între unitate și mass-media.
Locotenentul Ionela-Cerasela Prodănel este cadru activ al Ministerului Afacerilor Interne din anul 2018, fiind absolventă a Academiei de Poliție „Alexandru Ioan – Cuza”.
Reamintim că au început înscrierile la Academia de Poliție. Au fost scoase la concurs 880 de locuri. Dosarul se poate încărca online până la data de 28 iulie. Pe site-ul MAI, la secțiunea Carieră / Instituții de învățământ/formare profesională au fost publicate informațiile legate de organizarea concursului.
Sursa: Realitatea de Arges
Citește și:
- 20:48 - Interviu eveniment la Realitatea Plus. Emisarul SUA pentru Iran și Venezuela, analiză de ultimă oră despre criza globală, alături de Ana Maria Păcuraru
- 19:28 - Decizie de ultimă oră a magistraților de la Curtea de Apel: procesul lui Călin Georgescu poate începe. Decizia nu este definitivă
- 12:08 - Constantin Toma: PSD-ului i se rezervă o soartă proastă dacă va urma ceea ce îndeamnă domnul Sorin Grindeanu
- 08:02 - Ședință la Primăria Capitalei: eliminarea parcărilor gratuite pentru mașinile electrice, printre subiectele de dezbatere
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea din UNPR și pe Google News











